Een paar wandlichten in de vorm van een hand met toorts. Circa 1900. (L:8 x W:7,5 x H:15 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 220
Titel | Een paar wandlichten in de vorm van een hand met toorts. Circa 1900. (L:8 x W:7,5 x H:15 cm) |
Afmetingen | 8 x 7,5 x 15 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 587 |
Lot ID | 13958 |
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250