Een collectie van 5 'Sgrafito' schalen en kommen. 18de eeuw.  (D:33 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 100

Een collectie van 5 'Sgrafito' schalen en kommen gemaakt uit geglauzuurd aardewerk. 18de eeuw.

33 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

616

13950

Een collectie van 5

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300