Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw. (W:61 x H:72 cm)
Lot 055

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

Een antiek schilderij, 'Le Tricheur', geen handtekening gevonden, olie op doek. 19de eeuw.

61 cm

72 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

55

13938

Een antiek schilderij,

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Roland DEVOLDER (1938) 'Vier etsen'. (W:34,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340