Val Saint Lambert, een vaas gemaakt uit rood geslepen kristal. (H:16 x D:12,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 150

Val Saint Lambert, een vaas gemaakt uit rood geslepen kristal. Onderaan gemerkt.

16 cm

12,5 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

408

13918

GLASWERK
Elf geslepen en gekleurde glazen, Bohemen. (H:19,5 x D:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Gevaert', een collectie gekleurde en geslepen glazen. (H:19,1 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

GLASWERK
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Jean-François LEROY (1964) 'Handen' voor Daum. (L:11 x W:21 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800