Thomas CARTIER (1879-1943) |
Titel | Thomas CARTIER (1879-1943) 'Elephant' een terracotta figuur van een olifant (L:17 x W:34 x H:44 cm) |
Afmetingen | 17 x 34 x 44 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Schattingsprijs | € 120 - € 180 |
Lot nummer | 640 |
Lot ID | 13909 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 200 - 300