Thomas CARTIER (1879-1943) 'Elephant' een terracotta figuur van een olifant (L:17 x W:34 x H:44 cm)
Lot 640

Schattingsprijs: € 120 - € 180

Thomas CARTIER (1879-1943) 'Elephant' een terracotta figuur van een olifant. Gemerkt Th. Cartier, Ceramique Brive reproduction Interdite.

Thomas CARTIER (1879-1943)

17 x 34 x 44 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 120 - € 180

Lot nummer

640

13909

Thomas CARTIER (1879-1943)

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250