Charles LEMANCEAU (1905-1980) voor Saint Clément, 'De Herten' een beeld gemaakt uit faience. (L:11 x W:46 x H:30 cm)
Lot 661

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Charles LEMANCEAU (1905-1980) voor Saint Clément, 'De Herten' een beeld gemaakt uit faience in art deco stijl. Eerste helft van de 20st eeeuw.

Charles LEMANCEAU (1905-1980)

11 x 46 x 30 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

661

13908

Charles LEMANCEAU (1905-1980) voor Saint Clément,

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300