Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestry of Flowers', een wandtapijt (W:123 x H:114 cm)
Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 450
Jean LURÇAT (1892-1966) |
Titel | Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestry of Flowers', een wandtapijt (W:123 x H:114 cm) |
Breedte/diepte | 123 cm |
Hoogte | 114 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 296 |
Lot ID | 13892 |
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250