Titel | Een decoratieve steen, waarschijnlijk Agaat in metalen staander. (W:13 x H:20 cm) |
Breedte/diepte | 13 cm |
Hoogte | 20 cm |
Veilingsdatum | 15/06/2022 - 16/06/2022 |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 272 |
Lot ID | 13864 |
Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 150 - 250