Een decoratieve steen, waarschijnlijk Agaat in metalen staander. (W:13 x H:20 cm)
Lot 272

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een decoratieve steen, waarschijnlijk Agaat in metalen staander. Afmetingen zonder staander.

13 cm

20 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

272

13864

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300