Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer. (H:22,5 x D:16,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 2.800

Een neogotische kelk met pateen, lepel en hostiedoos, in de originele houten koffer.  Kelk gemaakt uit zilver en gemerkt met letter D. Gemaakt door De Cauter A.J. - Cardon in Gent. Kelk gemerkt 'Hic Est Enim Calix Sánguinis Mei' - Dit is de kelk van mijn bloed. Bruto gewicht klek, pateen, lepel: 925g. Afmetingen van de kelk.

22,5 cm

16,5 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.500

Lot nummer

215

13823

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200