Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw. (L:23 x W:17 x H:40 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 600

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. Gemerkt door de artiest en gestempeld: 'Collin, Reduction Mechanique'. Met een comemoratieve plaquette:  'A mme Hervé, ses confrères 18 Janvier 1892.'

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902)

23 x 17 x 40 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

766

13779

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Francisque Joseph DURET (1804-1865) 'Les Danseurs Napolitains'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte.

Schattingsprijs: € 200 - 300

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Studio van Orazio ANDREONI (1840-1895) 'Buste van een dame met vlinder' Carrara Marble.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500