Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria. (L:16,5 x W:50 x H:4,5 cm)
Lot 704

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria. Circa 1960-1970. Onderaan gemerkt 'De Putter & Hugria'

Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX)

16,5 x 50 x 4,5 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

704

13703

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratieve tafellamp gemonteerd met een witte koraal. Circa 1980. (L:25 x W:39 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300