Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een lange schaal met goud-bruine glazuur (L:15,5 x W:67 x H:4 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 120

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een lange schaal met goud-bruine glazuur. Niet gemerkt.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

15,5 x 67 x 4 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

715

13700

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980. (W:70 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 400 - 600

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar bijzettafels in de stijl van Maison Jansen. (L:34 x W:34 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300