Verras me
Terug naar account
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)

Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 10.500

Omschrijving van het lot


Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. 

Product details
Titel

Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)

Afmetingen

56 x 56 x 110 cm

Veilingsdatum

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 13.125

Lot nummer

823

Lot ID

13572

Conditie rapport


The suitcase is in a used condition. 

Some parts are missing. Mainly the 2 metal sliding bars on the inside (top left section). One handle missing. 

Some of the leather bands on the corners are aged and show some wear. 

The suitcase has a great patina. The original labels from the beginning of the 20th Century are for sure an extra. 

Referenties


Detailfoto's


Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)
Louis Vuitton, een antieke reiskoffer gemaakt uit leder en hout, gemerkt. Gemaakt in Frankrijk, circa 1920. (56 x 56 x 110cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
David Lincoln ROWLAND (1924-2010) '40/4 chair' voor HOWE classic. Een set van 5 stoelen.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

MID-CENTURY
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

MID-CENTURY
Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MID-CENTURY
Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 50 - 100