Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. (W:130 x H:102 cm)
Lot 045

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. Gesigneerd A. Calame in de rechter onderhoek.

Arthur CALAME (1843-1919)

130 cm

102 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

45

13524

Arthur CALAME (1843-1919)

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'

Schattingsprijs: € 300 - 500

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200