Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een mid-century ijsemmer.
15 en 16 juni 2022

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Mauro MANETTI (1946) 'Uil' een mid-century ijsemmer. Onderaan gemerkt M.M. 'Made in Itlay'.

Mauro MANETTI (XX)

15 cm

20 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

13312

Een tafellamp gemaakt uit messing en brons in Hollywood Regency stijl.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Deknudt, een vergulde zonnespiegel gemaakt uit gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Wijnkoeler' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Peringem.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Maison Jansen, een tafellamp gemaakt uit metaal met bloemen.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Rode Vaas' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Gae AULENTI (1927-2012) 'Con Ruote Tavolo' een salontafel gemaakt uit glas, op wielen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon GOOSSENS (XX) 'Rode vaas' gemaakt uit geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 100 - 200