Een collectie van 3 luchters gemaakt uit metaal en glas 'Sac-à-Perles' (50 x 58cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 200
Titel | Een collectie van 3 luchters gemaakt uit metaal en glas 'Sac-à-Perles' (50 x 58cm) |
Hoogte | 50 cm |
Diameter | 58 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 421 |
Lot ID | 13291 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250