Steiff Studio Giraf, EAN 502309, periode 1968-1990 (240cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 1.100
Titel | Steiff Studio Giraf, EAN 502309, periode 1968-1990 (240cm) |
Hoogte | 240 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.375 |
Lot nummer | 266 |
Lot ID | 13112 |
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600