Een vaas met deksel, gemonteerd met brons in de vorm van een tafellamp. (70 x 23cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 240

Een vaas met deksel, gemonteerd met brons in de vorm van een tafellamp. Waarschijnlijk gemaakt door Samson, Frankrijk. Eerste helft 20ste eeuw.

70 cm

23 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

441

12873

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300