Een paar zeven-armige kandelaars gemaakt uit brons met cabuchons in neogotische stijl. (24 x 71 x 67cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 950

Een paar zeven-armige kandelaars gemaakt uit brons met cabuchons in neogotische stijl. Staande op leeuwenpootjes, met een inscriptie 'In Memoriam Mr. & Mme Charles Stockmans.'

24 x 71 x 67 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.188

Lot nummer

736

12744

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een theca 'A Ligno Mensae Ultimae Caenaex', From the table of the last supper.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600