Een mid-century staanlamp gemaakt uit koper en hout, circa 1950. (148cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 260

Een mid-century staanlamp gemaakt uit koper en hout, Circa 1950.

148 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

971

12705

Patrice MAFFEI (1945) 'Comete' salontafel. (H:31 x D:82 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Arne VODDER (1926-2009) 'Coiffeuse Tafel' teak en glas. (L:36 x W:80 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600