Gianfranco FRATTINI (1926-2004) Bijzettafels, een set van 4 stuks voor Cassina. (38 x 42cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 450

Gianfranco FRATTINI (1926-2004) '4 bijzettafels' gemaakt uit geschilderd hout en afgewerkt met een omkeerbaard bovenblad. Onderaan gemerkt Cassina.

Gianfranco FRATTINI (1926-2004)

38 cm

42 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

1034

12567

Poot grootste tafel gerstaureerd.

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Fog & Morup, een Deense luchter met opaline glazen lampenkappen. (L:37 x W:37 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500