Een collectie bijzettafels 'cigogne' gemaakt uit hardhout en ingelegd met parelmoer (35 x 51 x 66 cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 260
Titel | Een collectie bijzettafels 'cigogne' gemaakt uit hardhout en ingelegd met parelmoer (35 x 51 x 66 cm) |
Afmetingen | 35 x 51 x 66 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 81 |
Lot ID | 12389 |
Een paar Chinese borden, en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl.
Schattingsprijs: € 240 - 340