Stel van 3 chinese vazen
Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 250
Titel | Stel van 3 chinese vazen |
Hoogte | 42 cm |
Diameter | 21 cm |
Veilingsdatum | 03/12/2020 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 313 |
Lot nummer | 33 |
Lot ID | 1236 |
Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode. (H:9,5 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500