Tafel middenstuk, zilver en porselein
Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 130
Titel | Tafel middenstuk, zilver en porselein |
Hoogte | 19 cm |
Diameter | 28,5 cm |
Veilingsdatum | 03/12/2020 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 440 |
Lot ID | 1146 |
Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Viner's Ltd. een 4-delig koffie- en theeservies, Sheffield, England, 1936. Art Deco. 1,631 kg.