Tafel middenstuk, zilver en porselein

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 130

Tafel middenstuk gemaakt uit een porseleien bord op een zilveren onderstel, gemerkt.

19 cm

28,5 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

440

1146

ZILVERWERK
Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

ZILVERWERK
Een decoratieve collectie van keramische zeepaardjes, circa 1960-1980.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Capodimonte “La Legge e Uguale Per Tutti” Rechtszaal, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Viner's Ltd. een 4-delig koffie- en theeservies, Sheffield, England, 1936. Art Deco. 1,631 kg.

ZILVERWERK
Carolus De Pape (1763-1840) 'Schenkkan' zilver, Brugge, circa 1832 and 1840.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis

Schattingsprijs: € 200 - 300