Een zetel afgewerkt met rode stof en gemaakt uit gesculpteerd hout in directoire stijl. (H:83cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een zetel afgewerkt met rode stof en gemaakt uit gesculpteerd hout in directoire stijl. (H:83cm) |
Afmetingen | 67 x 187 x 83 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 449 |
Lot ID | 11297 |
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.