Een secretaire gemaakt uit gesculpteerd hout, in Lodewijk XVI stijl uit eik. (H:92cm)

Hamerprijs: € 180

Een secretaire gemaakt uit gesculpteerd hout, in Lodewijk XVI stijl uit eik.

43 x 90 x 92 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

433

11165

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600