Een pendule afgewerkt met een paard en hond gemaakt uit brons in empire stijl. (H:48cm)

Hamerprijs: € 380

Een pendule afgewerkt met een paard en hond gemaakt uit brons in empire stijl. tweede helft 19de eeuw.

12 x 28,5 x 48 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

220

11103

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800