Titel | Een paar grote Chinese Kanton vazen gemaakt uit porselein en versierd met taferelen van 'Het Chinese leven'. (H:65cm) |
Hoogte | 65 cm |
Diameter | 26 cm |
Schattingsprijs | € 3.000 - € 5.000 |
Lot nummer | 49 |
Lot ID | 11069 |
één vaas gerestaureerd aan de bovenzijde.
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Tibetaanse militaire helm, metaal en leder. 18de/19de eeuw. (L:20 x W:24 x H:42 cm)
Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300