Een paar grote Chinese Kanton vazen gemaakt uit porselein en versierd met taferelen van 'Het Chinese leven'. (H:65cm)
Lot 049

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Een paar grote Chinese Kanton vazen gemaakt uit porselein en versierd met taferelen van 'Het Chinese leven'. 19de eeuw

65 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

49

11069

één vaas gerestaureerd aan de bovenzijde.

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Tibetaanse militaire helm, metaal en leder. 18de/19de eeuw. (L:20 x W:24 x H:42 cm)

Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora. (H:59 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300