Een paar grote Chinese Kanton vazen gemaakt uit porselein en versierd met taferelen van 'Het Chinese leven'. (H:65cm)
Lot 049

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Een paar grote Chinese Kanton vazen gemaakt uit porselein en versierd met taferelen van 'Het Chinese leven'. 19de eeuw

65 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

49

11069

één vaas gerestaureerd aan de bovenzijde.

Een antiek Chinees bord 'Duizend Vlinders'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een set van 3 Chinese Jade amuletten en halskettingen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Chinese vaas, gedecoreerd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine chinese pot met deksel, onderaan gemerkt Qianlong. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met decor van hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perziken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Oosterse plantenstaander, hardhout en afgewerkt met marmer.

Schattingsprijs: € 100 - 200