Een paar grote Chinese Kanton vazen gemaakt uit porselein en versierd met taferelen van 'Het Chinese leven'. (H:65cm)
Lot 049

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Een paar grote Chinese Kanton vazen gemaakt uit porselein en versierd met taferelen van 'Het Chinese leven'. 19de eeuw

65 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

49

11069

één vaas gerestaureerd aan de bovenzijde.

Een Chinese monochrome 'Sang De Boeuf' vaas.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee Chinese hardsteen gesculpteerde vazen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote Chinese Famille Rose cache-pot op een schaal, met een fijn decor.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Chinese rood en blauwe theepot met een Draken- en Feniksdecor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese Famille Rose vaas 'Honderd Jongens'

Schattingsprijs: € 400 - 500

Een paar Japanse Imari vazen, Meji, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Japanse Imari fruitschaal op een hoge voet. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300