Urbain MULKERS (1945-2002) 'abstract' een schilderij, olie op doek. Gedateerd 1973. (100 x 100 cm)

Hamerprijs: € 240

Urbain MULKERS (1945-2002) 'abstract' een schilderij, olie op doek. Gedateerd 1973.

Urbain MULKERS (1945-2002)

100 cm

100 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

658

11053

Urbain MULKERS (1945-2002)
Urbain MULKERS (1945-2002)
Urbain MULKERS (1945-2002)
Urbain MULKERS (1945-2002)
Urbain MULKERS (1945-2002)
Urbain MULKERS (1945-2002)
Urbain MULKERS (1945-2002)
Urbain MULKERS (1945-2002)

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Maria Magdalenakerk te Goes, Nederland' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Marine' olie op doek.

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300