Floris JESPERS (1889-1965) 'Portret van een Afrikaanse Dame' olie op doek. (100 x 80 cm)
Lot 666

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Floris JESPERS (1889-1965) 'Portret van een Afrikaanse Dame' olie op doek.

Floris JESPERS (1889-1965)

100 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

666

11050

Floris JESPERS (1889-1965)

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Roland DEVOLDER (1938) 'Engelen'. (W:29 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles MELIKOFF (XX) 'Drie Schilderijen' . (W:59 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500