Salvador DALI (1904-1989) 'Flordali' een lithografie 'Matthieu of Zurich'. (103 x 74 cm)
Lot 674

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Salvador DALI (1904-1989) 'Flordali' een postume lithografie gemaakt door 'Matthieu of Zurich', gedrukt naar een originele compositie. Gelimiteerd op 4880 exemplaren, nummer 1783. De handtekening is gedrukt in de plaat, niet origineel getekend.

Salvador DALI (1904-1989)

103 cm

74 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

674

11049

Salvador DALI (1904-1989)

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Brabo'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

James ENSOR (1860-1949) 'De hoofdzonden beheerst door de dood'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'

Schattingsprijs: € 300 - 500