Charles PERRON (1880-1969) 'La Défense du Drapeau' een beeld gemaakt uit kunstbrons. (H:76cm)
Hamerprijs: € 120
Charles PERRON (1880-1969) |
Titel | Charles PERRON (1880-1969) 'La Défense du Drapeau' een beeld gemaakt uit kunstbrons. (H:76cm) |
Breedte/diepte | 35 cm |
Hoogte | 76 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 483 |
Lot ID | 11041 |
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300