Een paar handgeschilderde email plaquettes gemonteerd in een geëboniseerde kader, gemerkt Roy (H:15,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar handgeschilderde porseleinen plaquettes gemonteerd in een geëboniseerde kader, gemerkt Roy. 19de eeuw.

11,5 cm

15,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

960

11004

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Limoges Haviland, model 'Eden' een koffieserviesn, porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Kariatide kandleaars, brons, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar omkeerbare cassolettes en kandelaars met Sèvres porseleinen schaal in een bronzen frame. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Napoleon en het leger van Napoleon Bonaparte. Een collectie van 9 figuren gemaakt uit tin.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200