Een paar handgeschilderde email plaquettes gemonteerd in een geëboniseerde kader, gemerkt Roy (H:15,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar handgeschilderde porseleinen plaquettes gemonteerd in een geëboniseerde kader, gemerkt Roy. 19de eeuw.

11,5 cm

15,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

960

11004

Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340