Een paar handgeschilderde email plaquettes gemonteerd in een geëboniseerde kader, gemerkt Roy (H:15,5cm)

Hamerprijs: € 400

Een paar handgeschilderde porseleinen plaquettes gemonteerd in een geëboniseerde kader, gemerkt Roy. 19de eeuw.

11,5 cm

15,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

960

11004

Afrikaanse Kunst, een masker en sculptuur. (L:57 x W:18 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Francisco BARÓN (1931-2006) 'Deurklink' (W:21 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke vijzel, gepatineerd brons. 17de eeuw. (H:15,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar siervazen, houtgedraaid en met een 'Faux Marmer' decor. 20ste eeuw. (H:87 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee siervazen, houtgedraaid met een rood 'Faux Marmer' decor, Empire stijl. (L:20 x W:20 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vrijmetselarij, Framaconnerie, een rijk uitgewerkt zwaard met 'Croix Rouge'. (L:14 x W:89 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Justina Siegemundin, Chur Brandenburgische Hof-Wehe-Mutter, 1715. (W:17 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Birlington, een teak tuinbank. (L:65 x W:209 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500