Een dienblad gemaakt uit keramische tegels met dierenfiguren, Perignem, periode 1950.
Lot 312

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Lengte

35,5 cm

55 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

312

10974

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, twee spiegels. Rond en rechthoekig. (W:63 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Schattingsprijs: € 200 - 300

Patrice MAFFEI (1945) 'Comete' salontafel. (H:31 x D:82 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340