Pallme König, een vaas gemaakt uit glas in art nouveau stijl. (H:30cm)
Hamerprijs: € 60
Titel | Pallme König, een vaas gemaakt uit glas in art nouveau stijl. (H:30cm) |
Hoogte | 30 cm |
Diameter | 11,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 1011 |
Lot ID | 10966 |
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een mid-century vaas met kleurrijk decor, Murano, Italië, 20ste eeuw. (L:13 x W:16 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200