Een collectie van 2 klokken in Oosterse stijl, gemaakt door Citizen. (H:32cm)

Hamerprijs: € 100

Een collectie van 2 klokken in Oosterse stijl, gemaakt door Citizen. Tweede helft 20ste eeuw.

23 x 70 x 32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

197

10938

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800