Herman BROOD (1946-2001) "Horen, zien en zwijgen" (H:16cm)

Hamerprijs: € 200

Herman BROOD (1946-2001) "Horen, zien en zwijgen". Een sculptuur uit résine/epoxy, geproduceerd door Artfun en geautoriseerd door de erven Brood.

Herman BROOD (1946-2001)

9 x 23 x 16 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

463

10918

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Schattingsprijs: € 150 - 250

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Enfant avec mouche' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000