Titel | Een luchter gemaakt uit messing en glas, bijgevoegd 2 wandlichten. (H:35cm) |
Hoogte | 35 cm |
Diameter | 22 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 1053 |
Lot ID | 10907 |
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300