Een 'Porte Revues' magazinerekje gemaakt uit gechromeerd metaal en imitatieleer. (H:47cm)

Hamerprijs: € 50

Een 'Porte Revues' magazinerekje gemaakt uit gechromeerd metaal en imitatieleer. 20ste eeuw.

28 x 49 x 47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

285

10875

Een

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

FORMSTELLE (XX-XXI) 'Plaisir 1' voor Zeitraum. Een bijzettafel.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas met blauwe, matte glazuur' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' lichtblauwe glazuur circa 1956-1957

Schattingsprijs: € 240 - 340