José STORIE (1899-1961) 'Bloemenboeket' een stilleven, olie op doek. (60 x 70 cm)

Hamerprijs: € 120

José STORIE (1899-1961) 'Bloemenboeket' een stilleven, olie op doek.

José STORIE (1899-1961)

60 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

588

10784

José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Armand LAUREYS (1867-?) 'La Lisseuze' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles Louis BELLIS (XIX) 'De Hoeve', olie op paneel. 1877

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis I VERBOECKHOVEN (1802-1889) 'Storm op zee', olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000