José STORIE (1899-1961) 'Bloemenboeket' een stilleven, olie op doek. (60 x 70 cm)

Hamerprijs: € 120

José STORIE (1899-1961) 'Bloemenboeket' een stilleven, olie op doek.

José STORIE (1899-1961)

60 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

588

10784

José STORIE (1899-1961)

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Médicins' 1895.

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Russisch Icon 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000