José STORIE (1899-1961) 'Bloemenboeket' een stilleven, olie op doek. (60 x 70 cm)

Hamerprijs: € 120

José STORIE (1899-1961) 'Bloemenboeket' een stilleven, olie op doek.

José STORIE (1899-1961)

60 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

588

10784

José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)
José STORIE (1899-1961)

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500