Een dressoir afgewerkt met faux lapis lazuli en been, staande op bronzen poten in Hollywood Regency stijl (H:90cm)

Hamerprijs: € 1.600

Een dressoir afgewerkt met faux lapis lazuli en been, staande op bronzen poten in Hollywood Regency stijl. Gemerkt ARGUS.

60 x 210 x 90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

406

10754

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500