Een dressoir afgewerkt met faux lapis lazuli en been, staande op bronzen poten in Hollywood Regency stijl (H:90cm)

Hamerprijs: € 1.600

Een dressoir afgewerkt met faux lapis lazuli en been, staande op bronzen poten in Hollywood Regency stijl. Gemerkt ARGUS.

60 x 210 x 90 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

406

10754

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250