Paul DE BRUYNE (1936-2007) 'Het Bankje' een beeld gemaakt uit brons. (H:27,5cm)
Lot 470

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Paul DE BRUYNE (1936-2007) 'Het Bankje' een beeld gemaakt uit brons, gemonteerd op een marmer basis.

Paul DE BRUYNE (1936-2007)

20 x 34 x 27,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

470

10749

Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)
Paul DE BRUYNE (1936-2007)

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500