Een cache-pot gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl versierd met vissen en putti. (H:26cm)
Lot 134

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een cache-pot gemaakt uit geglazuurde faience in art nouveau stijl versierd met vissen en putti. Eerste helft 20ste eeuw.

48 x 23,5 x 26 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

134

10678

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300