Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin. (H:57cm)

Hamerprijs: € 260

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin. 19de/20ste eeuw.

57 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

45

10670

Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. (H:46 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500