Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin. (H:57cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin. (H:57cm) |
Hoogte | 57 cm |
Diameter | 23 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 45 |
Lot ID | 10670 |
Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500