Een vaas gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met een ara papegaai, gemerkt Amphora Teplitz. (H:45cm)

Hamerprijs: € 150

Een vaas gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met een ara papegaai, gemerkt Amphora Teplitz. Periode 1920.

45 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

187

10661

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300