Lee COLE (1954) 'No title' een abstract schilderij, acryl op doek. (65 x 54 cm)

Hamerprijs: € 80

Lee COLE (1954) 'No title' een abstract schilderij, acryl op doek.

Lee COLE (1954)

65 cm

54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

700

10611

Een Russiche Icoon 'Christus Pantocrator', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Brabo'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russisch Icon 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Russische icoon 'Johannes De Doper', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Kurt PEISER (1887-1962) 'Un Couple sur la galerie', 1920.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000