Lee COLE (1954) 'No title' een abstract schilderij, acryl op doek. (65 x 54 cm)

Hamerprijs: € 80

Lee COLE (1954) 'No title' een abstract schilderij, acryl op doek.

Lee COLE (1954)

65 cm

54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

700

10611

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Abstract landschap' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Marine' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Untitled, Subway drawing (c.1980)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500