Een beeld van een schaapherderin gemaakt uit faience in art deco stijl, gemerkt door Bernard Bloch (H:46cm)

Hamerprijs: € 100

Een beeld van een schaapherderin gemaakt uit faience in art deco stijl, gemerkt door Bernard Bloch en R. Dubitsky. Boheems, eerste helft 20ste eeuw.

46 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

133

10512

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'een sculptuur' een decoratieve vaas.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sèvres, een tafellamp gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. (80 x 22cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Scheibe Alsbach, Thüringen, een grote biscuit porseleinen groep 'Reizen te paard'. (20 x 40 x 35cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300