Een beeld van een schaapherderin gemaakt uit faience in art deco stijl, gemerkt door Bernard Bloch (H:46cm)

Hamerprijs: € 100

Een beeld van een schaapherderin gemaakt uit faience in art deco stijl, gemerkt door Bernard Bloch en R. Dubitsky. Boheems, eerste helft 20ste eeuw.

46 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

133

10512

Clarice CLIFF (1899-1972) voor Royal Staffordshire, een set van 5 faience items.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Vaas voor Amphora, rode lusterglazuur.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een varken gemaakt uit gelazuurde faience. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

PIERRE-POLBERT (1901-?) 'Dame met een hert' geglazuurde faience. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen, Sèvres porselein, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Bassano, een fruitkorf gemaakt uit faience. Gemaakt in Italië.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hertwig and Co, Katzhutte, een 'Borzoi honden', geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 80 - 120