Een beeld van een schaapherderin gemaakt uit faience in art deco stijl, gemerkt door Bernard Bloch (H:46cm)

Hamerprijs: € 100

Een beeld van een schaapherderin gemaakt uit faience in art deco stijl, gemerkt door Bernard Bloch en R. Dubitsky. Boheems, eerste helft 20ste eeuw.

46 cm

22 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

133

10512

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 200 - 300