Edouard GREGOIRE (XIX-XX) |
Titel | Edouard GREGOIRE (XIX-XX) een grote vaas gemaakt uit grès met decor van vissen (H:49cm) |
Hoogte | 49 cm |
Diameter | 26 cm |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 122 |
Lot ID | 10476 |
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500