Gemonogrammeerd J.H, een stadszicht, olie op doek.

Hamerprijs: € 140

Gemonogrammeerd J.H, een stadszicht, olie op doek. 19de eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

735

10471

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij, 'Le Tricheur' olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Rik SLABBINCK (1914-1991) 'Abstract landschap' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

In de stijl van François BOUCHER (1703-1770) 'Het nest / Het geschenk van de herder', olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500