Gemonogrammeerd J.H, een stadszicht, olie op doek.

Hamerprijs: € 140

Gemonogrammeerd J.H, een stadszicht, olie op doek. 19de eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

735

10471

Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène LAERMANS (1864-1940) 'L'église rustique' 1914.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jacques DE CHASTELLUS (1894-1957) 'De Kade'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russiche Icoon 'Christus Pantocrator', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luis CABALLERO (1943-1995) 'Zonder Titel' 1987.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800