Gemonogrammeerd J.H, een stadszicht, olie op doek.

Hamerprijs: € 140

Gemonogrammeerd J.H, een stadszicht, olie op doek. 19de eeuw.

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

735

10471

Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'. (W:32,5 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'De Rivier' olie op doek. (W:76 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jos VAN STEEN (XIX-XX) 'Pendant Nachtzichten'. (W:89 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roland DEVOLDER (1938) 'Twee ingekleurde etsen'. (W:80 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250