Gemonogrammeerd J.H, een stadszicht, olie op doek.
Hamerprijs: € 140
Titel | Gemonogrammeerd J.H, een stadszicht, olie op doek. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 735 |
Lot ID | 10471 |
Een antiek schilderij 'Avondlicht aan de zee' vroeg 20ste eeuw. (W:46 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'. (W:32,5 x H:24,5 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800