Geen handtekening gevonden, een schilderij van muziekinstrumenten, olie op doek. (49 x 39 cm)

Hamerprijs: € 50

Geen handtekening gevonden, een schilderij van muziekinstrumenten, olie op doek.

49 cm

39 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

746

10424

Genevieve JOST (1944) 'Boerderij' olie op board. 1981

Schattingsprijs: € 500 - 800

Robie Van OUTRYVE (1944) 'abstract' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SERVAES (1883-1966) 'Madonna' Gouache op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre-Auguste RENOIR (1841-1919) 'Le Chapeau épinglé' een ets.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Georg Hendrik BREITNER (1857-1923) 'Sneeuw in Den Haag' olie op doek.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

René MAGRITTE (1898-1967) 'La leçon de musique' een kleurets.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'Sater en Nymph' olie op doek

Schattingsprijs: € 300 - 500

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Kinderen in Tilleghembos, Brugge', olie op doek.